خانه

Chongqing Xionggong Mechanical & Electrical Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Chongqing Xionggong Mechanical and Electric Company Ltd. در ژوئیه 2005 تاسیس شد. این شرکت متخصص در توسعه و صادرات توربوشارژر دریایی است.این شرکت به راحتی در شهر چونگ کینگ واقع شده است ، جایی که صنعت خودرو و مرکز اقتصادی در چین است.چونگ کینگ Xionggong مقصد صادراتی کنونی در آمریکای جنوبی ، اروپا و آسیای جنوب شرقی گسترش یافته است.

 

چونگ کینگ Xionggong توانایی تولید محصولات جدید با توجه به نمونه ها و نقاشی های ارائه شده را دارد.با سخت کوشی کارمندان خود ، این شرکت به تدریج گسترش یافته و آینده ای درخشان را نوید داده است.

 

شعار ما "کیفیت اول ، مشتری برتر" است.ما آماده ارائه خدمات 24 ساعته با کیفیت بالا و نسبت بهینه از عملکرد و قیمت هستیم.لطفا در صورت تمایل با ما تماس بگیرید اجازه دهید ما بهتر عمل کنیم.

چین Chongqing Xionggong Mechanical & Electrical Co., Ltd. نمایه شرکت 0چین Chongqing Xionggong Mechanical & Electrical Co., Ltd. نمایه شرکت 1چین Chongqing Xionggong Mechanical & Electrical Co., Ltd. نمایه شرکت 2

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Chongqing Xionggong Mechanical and Electric Company Ltd. در ژوئیه 2005 تاسیس شد. این شرکت متخصص در توسعه و صادرات توربوشارژر دریایی است. این شرکت به راحتی در شهر چونگ کینگ واقع شده است ، جایی که صنعت خودرو و مرکز اقتصادی در چین است. چونگ کینگ Xionggong مقصد صادراتی کنونی در آمریکای جنوبی ، اروپا و آسیای جنوب شرقی گسترش یافته است.

 

 

Chongqing Xionggong Mechanical & Electrical Co., Ltd.
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

وارد کننده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : BF

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : >1 Million

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%